top of page
Adsız tasarım kopyası 2_edited.jpg

Dermokozmetik

Dermokozmetikler, cildin sağlığını ve görünümünü iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış çok özel bir kozmetik ürün kategorisidir. Akne, kırışıklıklar ve renk değişikliği gibi çeşitli cilt sorunlarını tedavi etmek için kullanılır. Bu ürünler sayesinde cilt, daha  pürüzsüz ve  daha eşit tonlu bir hal alır.

 

Geniş Yelpaze 

 

Regenyal marka dermokozmetik ürünleri bu nedenle  en son teknolojiler düşünülerek geliştirilmiştir. Cilt bakım ihtiyaçlarına geniş yelpazede çözümler sunmaktadır. Bu ürünler kırışıklıklar, renk solması ve diğer yaşlanma belirtileri gibi yaygın cilt sorunlarının giderilmesine de yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Düzenli kullanım cildin dokusunu güçlendirir, renk eşitsizliğini dengeli bir noktaya taşır.

Regenyal-FaceBodySun-CareSun-Color-4-1030x1030.png

 Dolgu ise cilt canlandırma veya peeling tedavilerinden yararlanmış olan kişilerdeki olumlu etkileri sürdürmek ve destek vermek amacıyla kullanılmaktadır. Yaşlanma karşıtı olan bu krem sayesinde cilt kendisini yeniler ve yüze yapılan uygulamalarda desteklenmiş olur.

suncare color.png

Regenyal Suncare Color, cildi güneşin zararlı ışınlarından korumak ve beslemek için tasarlanmış devrim niteliğinde bir üründür. Cildi korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olmak için E vitamini ve şakayık çiçeği özü gibi doğal bileşenlerle formüle edilmiştir.

vucut.png

Cilt canlandırma veya peeling tedavilerinden yararlanmış olan kişilerdeki olumlu etkileri sürdürmek ve destek vermek amacıyla vücut kremi  kullanılır. Cildi besler, hücreleri yeniler, üstün koruma ve biyolojik hücre simülasyonunu sağlar.

 

suncare.png

Regenyal Suncare, cilt lekelerinin oluşmasını engeller. Cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün, suya dayanıklıdır ve cilt yüzeyinde yağlı doku bırakmaz. 50 faktör özelliğiyle UV ışınlarından koruma etkisi  vardır ve bu sayede cildinizin vazgeçilmez parçası haline gelmektedir. 

bottom of page