top of page

Genel Cerrahi

Genel cerrahların hemoroid, anal fistül, fissür, pilonidal sinüs ve condilom hastalıklarının tedavisine yeni bir soluk getiren diyot lazeri, sağlık profesyonelleriyle buluşturuyoruz.

DİYOT LAZER

Diyot lazerler, çeşitli hastalıkların tedavisi için proktolojide giderek daha fazla kullanılmaktadır. Bu lazerlerin hemoroid, anal fistül, anal fissür, pilonidal sinüs ve condilom gibi durumların tedavisinde etkili olduğu bilinmektedir. Ayrıca anüs ve rektum çevresindeki çeşitli deri lezyonlarının tedavisinde de yararlı oldukları bulunmuştur. 

SRD Sağlık olarak, Alman Markası olan BHyalüronik Biolitec  Leonardo1470 nm tıbbi diyot lazer cihazı satış ve pazarlaması ile    cihaz kiralama modeliyle hasta bazlı hizmet sağlamaktayız. Diyot Lazer, proktolojik vakalarda; hemoroid, anal fistül, pilonidal sinüs, fissür ve condilomun tedavisinde minimal invaziv cerrahide büyük rol oynamaktadır. Hastalar haftalarca yatmadan nüks oranını azaltan bu tedavi yöntemiyle hastanızın konforunu sağlamış olacaksınız... 

Adsız tasarım kopyası 3.jpg
WhatsApp Image 2023-02-20 at 17.19.55.jpeg

LEONARDO LAZER 

Biolitec, bugün piyasadaki en çok yönlü ve evrensel medikal lazer olan LEONARDO Lazer'i sunar. Bu son derece kompakt diyot lazer, çeşitli doku etkileşimleri sunan 980 nm ve 1470 nm olmak üzere iki dalga boyunun kombinasyonuna sahiptir. Her bir dalga boyu, açık ve endoskopik prosedürler için temaslı veya temassız iletim seçenekleriyle yumuşak dokunun insizyonu, eksizyonu, buharlaşması, hemostazı ve pıhtılaşması gibi istenen mükemmel doku etkilerini sunmak için ayrı ayrı seçilebilir veya birlikte harmanlanabilir. İlk kez klinisyenler, doku tipine ve istenen doku etkilerine göre ayrı ayrı uyarlanmış ve böylece terapötik ihtiyaçlara karşılık gelen ayarlarla seçici olarak lazer cerrahisi gerçekleştirebilir. Bir dalga boyu karışımı seçme yeteneği, terapötik uygulamalar için yepyeni bir dünya açar ve hem hastalar için tedavi sonuçlarını iyileştirir hem de klinisyenlerin deneyim ve uzmanlığını genişletir. LEONARDO Lazer, biolitec ve şirketleri tarafından geliştirilen geniş bir özel tıbbi elyaf yelpazesi ve uygulama kitleri ile mükemmel bir kombinasyon içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. biolitec®, dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş fiberoptik ürün tedarikçilerinden biridir. biolitec® tedavi yöntemleri, dünya çapında oldukça saygın tıp merkezlerinde rutin olarak uygulanmakta ve onaylanmaktadır ve çok çeşitli hastalıkların ve tıbbi durumların tedavisinde bir numaralı tercihtir.

LEONARDO LAZERİN AVANTAJLARI

2D Güç Kontrolü

LEONARDO'nun sezgisel 2D Güç Kontrolü, kullanıcının ekrana basit bir dokunuşla farklı dalga boyları ve güç ayarlarının bir kombinasyonunu seçmesini sağlar.

 

Yeni Fiber Bağlayıcı

Yeni fiber konektör, fiberin lazere takılmasını kolaylaştırır. Arttırılmış hasta güvenliği için elektronik imza ile donatılmıştır. Ürünün ömrünü aşan kullanımları ve lazere uygun olmayan fiberlerin girmesinden kaynaklanan tehlikeleri önler.

 

Avantajlar

- Çok yönlü ve evrensel Minimal invaziv terapötik lazer uygulamalarının geniş yelpazesi

Kullanıcı dostu Dokunmatik ekran ve hızlı kurulum ile sezgisel kullanım

- Önceden ayarlanmış modlar veya kişiselleştirilmiş ayarlar arasında seçim

- Yeşil veya kırmızı hedefleme ışını arasında seçim

- Ekonomik,  kompakt ve yerden tasarruf sağlayan lazer sisteminde iki dalga boyu

- Çok disiplinli kullanım az bakım gerektiren ve güvenilir lazer diyotlar

WhatsApp Image 2023-03-09 at 14.09.09.jpeg
csm_LEO_Mini_schwarz_mit_Hand_Slider_2_fc5f529e48_edited.png

LEONARDO MİNİ LAZER

LEONARDO Mini biolitec'in LEONARDO Dual lazerinin başarısı, yaratma motivasyonuydu. LEONARDO lazer ailesi ve LEONARDO Mini'mizi geliştirmek. Diyot lazer sistemlerimizin kanıtlanmış güvenilirliği, çok çeşitli ofis içi uygulamalar için çok yönlü ve küçük bir platformun tanıtımına ilham verdi. biolitec® LEONARDO Mini lazer, biolitec ve şirketleri tarafından geliştirilen geniş bir özel tıbbi elyaf yelpazesi ve uygulama kitleri ile mükemmel bir kombinasyon içinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Biolitec, dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş fiberoptik ürün tedarikçilerinden biridir. Biolitec tedavi yöntemleri, dünya çapında çok saygın tıp merkezlerinde rutin olarak uygulanmakta ve onaylanmaktadır ve çok çeşitli tıbbi durumların tedavisinde bir numaralı tercihtir.

 

Avantajları 

Basit ama çok yönlü

- Minimal invaziv terapötik lazer uygulamalarının geniş yelpazesi

- Az bakım gerektiren ve güvenilir lazer diyotlar

- Çok disiplinli kullanım

- Küçük ayak izi

- Kullanıcı dostu

- Kullanışlı ve mobil hızlı kurulum

Net ve sezgisel kullanıcı arabirimi

- İsteğe bağlı pille çalışan uygulama sayesinde esneklik

- LEONARDO Mini, son teknoloji fiber optik enerji dağıtımı için yeni araçtır.

- Liflere yönelik güvenlik konseptimiz, lazere kolay takmayı ve artan hasta güvenliği için elektronik imzayı birleştirir. Ürünün ömrünü aşan kullanımları ve lazere uygun olmayan fiberlerin girmesinden kaynaklanan tehlikeleri önler.

Tüm Videolar

Tüm Videolar

Tüm Videolar
Video ara...
LHP® Animation by biolitec®

LHP® Animation by biolitec®

00:57
Videoyu Oynat
FiLaC - Fistula Laser (Fistula Removal) Tract Closure procedure by biolitec®

FiLaC - Fistula Laser (Fistula Removal) Tract Closure procedure by biolitec®

01:53
Videoyu Oynat
SiLaC® for Sinus Pilonidalis by biolitec®

SiLaC® for Sinus Pilonidalis by biolitec®

02:04
Videoyu Oynat
bottom of page