top of page

Regenyal Idea Bio-Expander

Regenyal Idea Bio-Expander hacimlendirme ve dokuyu yeniden yapılandırmasıyla yüzün komple gençleştirilmesini sağlayan dikkat çekici bir Biovolümetri ürünüdür. Ürün doğal olarak cilde entegre olur ve doğal formları olağanüstü bir biçimde eski hâline döndürür. Yeniden yapılandırır ve yeniler.

Regenyal Idea
Bio-Expander
Genel Özellikleri

REGENYAL IDEA BIO-EXPANDER, volümetrik düzeltme ve doku yeniden yapılandırma yoluyla yüzün tamamen gençleşmesini sağlayan olağanüstü bir Biorivolumetria ürünüdür. Ürün mükemmel bir şekilde bütünleşir ve doğal şekilleri takip eder. Cilt altı tabakasına enjekte edilen ürün, cildi elastikiyet, hidrasyon, turgor, stimülasyon ve yağ dokularının iyileşmesi açısından iyileştirir. Vücudun; Yanaklar, Peri- Zigomatik Bölge, Mandibular Bölge, Eller ve Dekoltede kullanılır.

MİKRO-KANÜL 37mm 27 G Mikro kanül ile kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan ürün, yüzün doğal şekillerini takip ederek dokular içinde mükemmel bir şekilde yayılır. Büyük miktarlarda su çekildiğinde, ürün yüzün hacimlerini yeniden dengeleyerek anında BIO-GENİŞLETİR. İçerdiği doğal interkalasyonlu Hyaluronik Asit, dokuların yeniden yapılanmasını sağlar.

REGENYAL IDEA BIO-EXPANDER'ın özellikleri şunlardır: - Yenilenme

- Yeniden Yapılandırma

- Hacimlendirme

Adsız tasarım.jpg
bottom of page