top of page
Adsız tasarım kopyası_edited.jpg

Medikal Estetik

Medikal estetik, çeşitli tedavilerle hastaların fiziksel görünümünü iyileştirmeye odaklanan, büyüyen bir tıp alanıdır. Bu tedaviler, lazer tedavileri, kimyasal peeling ve dermal dolgu maddeleri gibi invaziv olmayan prosedürlerden plastik cerrahi gibi daha invaziv prosedürlere kadar değişebilir.

Regenyal markası, hastaların görünümünü ve sağlığını iyileştirmek için tasarlanmış çok çeşitli medikal estetik ürünler sunmaktadır. Bu ürünler kırışıklıkları, yaşlılık lekelerini, yara izlerini, sivilceleri ve diğer cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca kollajen üretimini iyileştirerek ve hücre yenilenmesini uyararak cilt sağlığı için uzun vadeli faydalar sağlar. Regenyal'in medikal estetik ürünleri ile herhangi bir invaziv işlem geçirmeden istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

bioregen1.jpg

Bioregen; hyaluronik, asit bazlı steril ve emilebilir bir jel formunda enjekte edilebilir tıbbi bir üründür. Güçlü nemlendirme etkisiyle yüz, boyun, dekolte ve vücut derisindeki yüzeysel lekelerin azaltılmasını sağlamaktadır. Cilt dokusunu yeniden yapılandırır. Kutu içeriğinde 3 adet hava geçirmez blister içerisinde tek kullanımlık steril şırınga bulunmaktadır.

bioexpander_pack.jpg

Regenyal Idea Bio-Expander hacimlendirme ve dokuyu yeniden yapılandırmasıyla yüzün komple gençleştirilmesini sağlayan dikkat çekici bir Biorivolumetrik ürünüdür. Ürün doğal olarak cilde entegre olur ve doğal formları olağanüstü bir biçimde eski hâline döndürür. Yeniden yapılandırır ve yeniler.

Regenyal Idea.jpg

Regenyal Idea; yüzde bulunan orta şiddetli cilt deformasyonu, sarkmaları düzelten bir üründür. Optimum elastikiyet ve viskoziteye sahiptir.

Bakteri fermantasyonu ile elde edilmiş, çapraz bağlı Interkale Hyalüronik Asit içeren emilebilir özelliğe sahip  Biorivolumetrik ürün orta dereceli kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Kalıcılık süresi onu en çok tercih edilen kategori de en üst sıraya taşımaktadır.

Regenyal Super Idea.jpg

Derin çizgilere etki eden Regenyal Super Idea'nın ana bileşeni hayvan kaynaklı olmayan ve bakteriyel fermantasyonla elde edilen çapraz bağlı hiyalüronik asittir.

Regenyal Super Lips.jpg

Yumuşak yapısıyla doğal hacimlendirme ve vermilyon hattını şekillendirmek için kullanılan interkale hyalüronik asit bazlı bir üründür. 8 ay kalıcılık özelliğine sahip olan bu ürün sayesinde dudak ve dudak kontörünü şekillendirmeniz hiç bu kadar doğal olmamıştı.

 

 

Regenyal Idea Lips.jpg

Dudak dokusunun yeniden yapılandırılması için özel tasarlanan bu ürün; hacimlendirme, doğal şekillendirme, versiyon ve asimetrinin düzeltilmesinde oldukça etkilidir.

bottom of page